Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради 3 листопада за результатами тендеру замовив у ТОВ “Завод Майстер-Профі” капітальний ремонт автодорожнього моста №2 через Дніпро за 177,79 млн грн

Про це пише  Корупція. Інфо

До кінця наступного року мають відремонтувати Центральний міст (1,5 км), який був побудований півстоліття тому. Переробити електричні мережі, мостове полотно, навігаційну сигналізацію, зовнішнє освітлення, контактні мережі тролейбуса на мосту і по вул. Січеславська Набережна під ним, посилити дефектні балки, організувати дорожній рух.

Єдиним конкурентом було ТОВ “Укрстройремонттехнологія” з різницею в ціні 0,04%. Заявки чотирьох фірм були на 8-29% дешевше, але вони були відхилені.

ТОВ “Альтіс-Спецбуд” не допустили до торгів через проміжної звітності замість річний, ПП “Спецбудмонтаж-21″ – через брак досвіду, ТОВ “Будівельна компанія” Адамант “- через брак довідки про згоду на виправлення помилок і додатків до аналогічного договору, ТОВ “Майстер-Буд” – за податкові накладні в представлених договорах.

Як говорять в повідомленні, засновником “Завод Майстер-Профі” є Євген Самойленко, а керівником – Михайло Світлинець. Останній раніше керував ТОВ “Завод Майстер-Профі Україна”, яке було записано на ТОВ “Юніком Капітал” Михайла Тульчинського, Лариси Флакс і Дмитра Мішалова – батька секретаря Дніпропетровської міськради В’ячеслава Мішалова.

Бенефіціарами “Майстер-Строй” є Тульчинський, Флакс і батько секретаря міськради Дніпра Дмитро Мішалов.