Білецький невтішно відгукнувся про розумові здібності Кравчука.

Народний депутат, колишній командир полку "Азов" Андрій Білецький обізвав першого президента України Леоніда Кравчука дебілом за те, що він допустив відмову від ядерної зброї.

Відповідну заяву парламентарій опублікував на сайті свого політичного руху "Національний корпус", передає Корупція. інфо

Білецький у своїй заяві, яким він відгукнувся на слова Кравчука про те, що відновлення ядерного потенціалу обійдеться Україні в сто мільярдів доларів, назвав екс-президента дебілом і брехуном.

"Яким треба бути дебілом, щоб здати зброю і після підраховувати, скільки коштуватиме його відновлення?", – написав командир "Азова".

Народний депутат зазначив, що на початку 90-х Україна могла обміняти свою відмову від ядерного статусу на названу Кравчуком суму.

"Якщо ядерний статус коштував 100 млрд., То чому Кравчук його хоча б не продав? Чому розміняв на туалетний папір т.зв. Будапештського меморандуму?", – заявив він.

"Ми маємо справу з дебілом, або брехуном. У будь-якому випадку, соромно за те, що це було Президентом нашої країни", – резюмував Білецький.

Нагадаємо, що в жовтні 2016- го Кравчук "відзначився" своєю заявою про те, що Україна була б схожа на мавпу з гранатою, якби у неї була ядерна зброя.

Як відомо, в 1994 році Україна відмовилася від арсеналу ядерної зброї, який був третім за величиною в світі. В обмін на це США, Росія і Великобританія уклали з Україною Будапештський меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням нашої країни до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Меморандум містить пункти, які надають Україні гарантії її суверенітету і безпеки.