Ініціатива регламентного комітету Верховної Ради не пускати журналістів у кулуари парламенту – це маразм. Про це у Facebook заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм, передає Корупція.Інфо

"Складається стійке відчуття, що нападки на журналістів – це якесь національне хобі наших доморослих політичних діячів. Симптоми хвороби раптово проявляються, незалежно від партій, режимів, рівня свобод чи погоди", – написав він.

За словами нардепа, "досвід попередніх камікадзе нікого нічому не навчив".

"Після втечі [екс-президента України Віктора] Януковича у країні знайшлися дятли, які спочатку намагалися обмежити роботу журналістів на фронті. Потім їх брати по розуму придумали закон про наклеп. Видалося мало, і придумали закон №6688 про позасудове блокування сайтів. Тепер от спроба обмежити роботу журналістів у кулуарах парламенту. Якийсь генератор випадкових маразмів", – зазначив Найєм.

Він висловив сподівання, що серед депутатів "нормальних більше".

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину
Нагадаємо, 9 липня комітет із питань регламенту та організації роботи Верховної Ради запропонував не пускати журналістів у кулуари парламенту. Для співробітників ЗМІ комітет пропонує створити прес-центр на третьому поверсі Ради.

У рішенні комітет пояснює, що його ініціатива пов'язана з інцидентом, що стався у травні 2018 року. Журналістка газети Flash on Time News Валерія Єгорова в коридорі парламенту показала середній палець на камеру, після чого її та подругу Юлію Махмуді звинуватили в неповазі до Ради і позбавили акредитації.

Журналісти, акредитовані для роботи у Верховній Раді, 10 липня підписали заяву з вимогою не обмежувати доступ для ЗМІ в кулуари парламенту.

11 липня регламентний комітет Верховної Ради розгляне питання про обмеження для журналістів, повідомив член комітету, нардеп від фракції "Самопоміч" Павло Кішкар.