В рамках інспекції ремонту траси "Київ-Знам'янка" прем'єр-міністр Володимир Гройсман пригрозив губернатору Київщини Олександру Горганах відставкою, передає Корупція.Інфо

Популярне: “В першу чергу відрубати руку собі…”: Тимошенко різко висловилась в адресу Порошенко

Під час інспекції прем'єра зустріли обурені жителі села, прилеглого до траси "Київ-Знам'янка".

За їхніми словами, через капітального ремонту траси весь автомобільний потік пустили в об'їзд – прямо через сільські вулиці, через що від асфальту там залишилося решето.

Реагуючи на обурення місцевих жителів, Гройсман зажадав відремонтувати дорогу і пригрозив жорстокими кадровими рішеннями.

"Якщо через два тижні ви не зробите, я просив би мій апарат проконтролювати – ви подаєте у відставку (вказує на Олександра Горгана – ред.)", – сказав Гройсман.

За інформацією прес-служби Кабміну, прем'єр-міністр Володимир Гройсман зробив обліт і проінспектував хід виконання дорожніх робіт на трасі загального користування "Київ – Знам'янка", яка з'єднує центральні області України.

Зокрема, він перевірив стан дорожнього полотна на ділянках найбільш інтенсивного руху по всій протяжності траси. Загалом, якістю робіт він залишився задоволений.

"Фінансова складова також забезпечена. Цього року" дорожній "бюджет становить понад 30 млрд грн, а в наступному році, з урахуванням запуску Дорожнього фонду, він зросте до 44-45 млрд грн", – розповів він.