Популярний український шоумен, а також кандидат у народні депутати від партії "Слуга народу" по 49 окрузі Сергій Сивохо заявив, що просуватиме до Верховної Ради закон про відкликання депутатів, якщо виграє на дострокових парламентських виборах.

Про це шоумен розповів під час зустрічі з Іллінівською об'єднаною територіальною громадою. Відповідне відео з'явилося на сторінці кандидата у нардепи у facebook.

Сивохо поспілкувався з жителями Донбасу. На зустрічі обговорили депутатські завдання та цілі на найближчі 5 років. Серед найважливіших проблем, що турбують українців на Донбасі є медицина та погані дороги.

"Нам потрібно переламати ставлення до наших донецьких людях. Нам треба показати, хто залишився, що відносини змінилися. На потрібно створити всі умови для приєднання назад, для повернення Донбасу", – сказав кандидат у народні депутати по 49-му окрузі.

Окрім цього на зустрічі з жителями Іллінівської ОТГ Сивохо заявив, що буде просувати закон щодо відкликання депутатів. Він робитиме це із командою партії "Слуга народу". "Нікуди не годиться, якщо чиновник роками не з'являється на своєму окрузі, не цікавиться проблемами людей та не вирішує ці проблеми", – йдеться у підписі до відео..

"Найважливіше, друзі. Ми ж хочемо провести закон про відкликання депутатів. Якщо людина не справляється, то ви його висунули – ви його й відкликали. Коли буде механізм по відгуку депутатів, ось тут вони й будуть рухатися", – додав Сивохо.