Як Ви бачите, в нашій державі після Революції Гідності нічого не змінюється. Основною проблемою можна назвати відсутність адекватних дій в тилу, тобто на території нашої країни, яка охоплена терористичним безглуздям Путіна.

У нас із Вами зароджується все більше проблем: товари дорожчають, роботи стає все менше, зростає рівень ненависті не тільки до агресора, але і до всіх чиновників, правоохоронців та державних службовців, які, як і раніше, беруть хабарі, розкручують схеми для вимивання грошей з державного та місцевих бюджетів. Із цим явищем всі ми стикаємося щодня у лікарнях, в міліції та в будь-яких інших державних установах.

ВСІМ ЧИНОВНИКАМ ПОТРІБНІ ГРОШІ, і ніхто з них не зважає, що їхня діяльність зараз надзвичайно загрожує Україні, навіть більше, ніж агресія Російської Федерації.

Панове чиновники, від Вашого відношення до роботи, яку Ви виконуєте, залежить Ваше майбутнє в Україні. Схаменіться та допоможіть нашій країні встати з колін! Коли люди побачать,що Ви теж  прагнете змін на краще, та намагаєтесь побороти цю шалену корупцію у всіх органах влади – це в майбутньому принесе Вам особисто великі дивіденди.

Зараз в мене та в багатьох людей складається враження, що Ви, ЧИНОВНИКИ, спеціально збільшуєте побори, хабарі, корупцію, тому що відчуваєте, що кінець Вашим заробіткам та маніпуляціям не за горами, а вже за кутом сусіднього будинку.

Якщо Ви не зупинитесь, та продовжуватимете грати на руку агресору, це може призвести до знищення нашої держави. Якщо Ви мрієте бачити Україну квітучою та заможною, ми закликаємо Вас: ЗУПИНІТЬСЯ!!!


Автор: Дмитро Олександрович Разумовський