В редакцію "Корупції Інфо" аннімно надіслали відзняте відео, на якому відомий бізнесмен, депутат від партії БПП розказує про погрози, які йому надійшли від імені мера міста Києва Віталія Кличка. 

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

На кадрах ви побачите Крейніна на своєму ринку Лісовий у оточенні підприємців, які на ньому працюють і каже їм про ситуацію яка відбувається навколо ринку. Склалось так, що Кличко і його оточення займаються в Києві, на жаль, не тим заради чого його обирали кияни. Бізнесмен звинувачує його у цілеспрямованому віджиманні бізнесу як великого так і дрібного на догоду грошовим замовникам або бізнес-партнерам.

 Про серйозність того, що відбувається свавілля можна судити виходячи з фігури і статусу самого Крейніна, Бізнесмен-мільйонер-депутат, член партії БПП., якзазначає анонім.

Цинізм і жах ситуації в тому що викликають такого собі немаленького українця і кажуть: "Ти або продаєш бізнес зрозуміло за копійки або тебе просто знесуть і природно ніхто не допоможе". 

"Розуміючи серйозність людей які це вимовляють, а саме Кличко і Вагіф, Крейнін здається без бою. Виступаючи перед підприємцями про ситуації, що склалася дрібний бізнес говорить що стане на захист свого бізнесу який існує вже не перший десяток років, на що Крейнін розуміючи, що відбувається говорить про те що він не хоче вішати на себе мішень в буквальному сенсі цього слова !!!! Так як люди які зробили пропозицію «загубитися» УБИВЦІ ………. Завіса !!! до цих слів додати більше нічого. Це говорить не бабуся на лавочці це говорить колишній зять Литвина Депутат обл ради і тд ……."
 
 Таким же способом дана компанія «убивць» придбала землю компанії ЖЕН_САН і так само викупила торговий центр зеленаво Лінія. Більш ніж упевнений з даних продажів не були заплачені податки, гроші віддавалися кешем, а засновники змінювалися. Страшно, що мер Києва Віталій Кличко керівник даного угрупування, яке ні перед чим не зупиняється, навіть, вбивством. Тому всі ці зноси ринків нерухомості, під коментарі мера про наведення порядку, ніщо інше як спланована атака бандитів по віджиму і перерозподілу чужого майна.