Власники авто на єврономерах влаштують масовий страйк, якщо Верховна Рада України проігнорує їхні вимоги.

Про це в коментарі  розповів керівник Харківської організації "АвтоЄвроСила" Роман Старченко. Він підкреслив, у власників авто є цілий ряд пропозицій до народних депутатів. Перш за все вони стосуються формул для розрахунку податкового збору.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

"Ми хочемо, щоб не було прив'язки до року автомобіля. Виходить, чим бідніше громадянин і чим старше у нього авто, тим він більше платить. А ті, у кого грошей "кури не клюють", роблять для себе мінімальні платежі. Якщо приберуть прив'язку до року, усі будуть платити, виходячи з об'єму двигуна та віку автомобіля", – сказав Старченко.

В організації також виступають категорично проти імпорту автомобілів з Росії. За словами активістів, автомобільна компанія АІС ввозить авто з території країни-агресора, а також окупованого Криму.

"Корпорація набрала кредитів на 800 млн доларів у держави і її компанії планомірно оголошують банкрутство. Вони торгують з країною-агресором, поки наші хлопці гинуть на Донбасі", – запевняє активіст.

Ще одна вимога – процедура розмитнення автомобілів.

"У комітеті Ніна Южаніна (народний депутат від БПП, автор законопроектів по єврономери. – Ред.) говорила, якщо уся кількість євроавто, які зараз знаходяться всередині країни, поїдуть на кордон для розмитнення – як мінімум на рік всі пункти пропуску зупиняться. Щоб спростити питання, ми прописали в поправках, що для цього людині потрібно буде всього 3 документи: паспорт громадянина України, договір купівлі-продажу і технічний паспорт на автомобіль. Не можна позбавляти людину, яка купила машину навіть за 2 тисячі доларів, цих копійок ", – додав Старченко.

При цьому активісти попереджають, якщо нардепи проігнорують їхні вимоги, Київ очікує транспортний колапс.

"Зараз у нас не акція. Ми просто попросили приїхати керівників і буквально кілька машин. Якщо розмова буде про ту акцію, яку чекає вся Україна, думаю, Києву стане дуже щільно. Цього разу поїдуть усі, адже мова йде про особисті грошах багатьох українців ", – заявив Старченко.