Попри щиру любов до Львова та не менш щиру повагу до друзів, що йдуть у Раду за списком "Самопомочі",с проби Садового стати політиком національного масштабу розривають свідомість людини, що доволі довго прожила на Заході і знає, що таке Європа не з чужих слів. Про це пише Gennadiy Druzenko.

"Отже в Європі апріорі НЕМОЖЛИВО, аби лідер політичної партії, що йде на парламентські вибори, свідомо зайняв непрохідне 50-те місце у виборчому списку, але воднораз рекламував себе на білбордах партії як її обличчя.

По-друге, гасло "Візьми і зроби" – це апріорі гасло громадянського антипатерналістського суспільства, яке покладається на себе, а не на державу. Це самоорганізація замість вертикального управління, притаманного державі. І йти з таким гаслом до парламенту (одна з головних функцій якого – сформувати виконавчу владу, тобто уряд), – це абсурд і або повне нерозуміння сутності державного управління або свідомий і безвідповідальний популізм через контрафактне використання гасел громадянського суспільства.

"Візьми і зроби" – це те, що ми робили на Майдані, це – "Перший добровольчий мобільний шпиталь", який ми наразі запускаємо з Eugeny Nayshtetik. Це безліч інших волонтерських ініціатив, які щодня доводять ефективність громадянського суспільства в Україні і неефективність української держави.

"Самопоміч", схоже, – черговий PR-проект львівського мера. Тому і рекламує він Садового активніше та ефективніше за будь-яку політичну концепцію чи ідею.

І той, хто голосуватиме за цей проект, має чітко усвідомлювати, що відповідь на всі претензії до наступної влади буде більш, ніж передбачуваною: "Візьми – і зроби". А запитання, навіщо тоді ми обирали "Самопоміч" до парламенту, навічно залишиться без переконливої відповіді. Хоча відповідь очевидна: Садовий розминається на наступні президентські вибори…

Я тільки дуже сподіваюсь, що не менш талановитий PR-щик Петро Олексійович до наступних виборів остаточно розвіартуалізує наш народ та політичні процеси в країні. До речі, хтось чув, що "Самопоміч" за 3 місяці зробила у Київраді, в яку пройшла завдяки популярності в Києві свого лідера?

P.S. КРАЩЕ ЗА ВСІХ САДОВОГО ЗНАЮТЬ ЛЬВІВ'ЯНИ – ПОДИВИМОСЬ, СКІЛЬКИ "САМОПОМІЧ", – написав Gennadiy Druzenko.

 

Джерело: galinfo