Зеленський поставив на місце журналістку, яка поставила йому провокаційне запитання. В рамках новорічного туру студії Квартал 95 по містах України, Володимир Зеленський дав інтерв'ю журналістам міста Полтава, на якому відповів на питання про президентські вибори і про те, чого чекати українцям у новому 2019 році.

Своїми відповідями комік присоромив журналістів і описав ідеального кандидата. Питання про перспективи України на наступні роки Володимир Зеленський прокоментував дуже коротко: «Перспективи Україна має однозначно. Інакше ми б з вами точно тут не жили ». Керівник величезного гумористичного проекту сказав, що повністю готовий взяти на себе відповідальність за країну. Але тільки в тому випадку, якщо українці хочуть дати йому цю можливість.

«Якщо я раптом піду і візьму на себе відповідальність, то ви берете на себе відповідальність підтримати того, хто піде», – віджартувався Зеленський.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

– «Ось ми і домовилися», – зазначив шоумен. Кульмінацією бесіди Володимира Зеленського з полтавськими журналістами став образ ідеального президента України. Яким він повинен бути? 

«Він повинен бути порядною людиною. Усе. Це моя думка. Зі списку людей, кого я бачу там на горизонті президенських воборів, таких людей там нема », – чітко відповів Володимир. 

Пояснювати, що таке порядність комік не став. Зеленський вважає, що це поняття саме по собі чітке і є константою для будь-якої людини, будь то політик або актор.