Вчора Юрій Артеменко за власним бажанням був звільнений з поста глави Нацради з телерадіомовлення.

Цей орган за роки президентства ПП набув скандальної слави за двома напрямками. Перше – репресивна політика проти телеканалів і радіостанцій, які критикували владу і особисто президента. Друге – ідеологічна і мовна зачистка ефіру.

ЗМІ згадують, чим прославився Юрій Артеменко на цій посаді.

Закриття радіо "Вісті". Одним з головних епізодів діяльності Нацради стало закриття радіо "Вісті". У найпопулярнішої розмовної радіостанції країни в 2017 році забрали ліцензії на мовлення в великих містах – Києві та Харкові. Точніше, відмовилися продовжити дію ліцензій, термін яких закінчився.

Загрози розстрілом "Інтеру". Після підпалу каналу "Інтер" в 2016 році, Артеменко замість підтримки журналістів заявив, що якщо завтра їх розстріляють, то "ніхто нічого не зробить".

Перевірки опозиційних телеканалів. Левова частка позапланових перевірок Нацради стосувалася телеканалів, які знову ж критикували владу.

Це взагалі головний маркер упередженості органу, керованого Юрієм Артеменко. "Під роздачу" регулярно потрапляли ТВ-кнопки, які дозволяли собі відхилення від генеральної лінії, що диктується з Банкової.