Колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман звернувся до уряду з вимогою представити план відновлення економіки і взяти за основу досвід Вінниці.

Він зазначив, що особисто долучився до розробки програми в Вінниці. “Обов’язок держави – прийняти всі необхідні рішення, щоб підтримати людей, економіку і здоров’я. На жаль за кілька місяців карантину Уряд не поклав на стіл чіткий план дій з підтримки людей і національної економіки”, – пояснив екс-прем’єр.

Як зазначив політик, програма повинна складатися з трьох основних частин. Перша – система охорони здоров’я, де чітко визначається перелік питань захисту медиків, належного фінансування зарплат, закупівлі ліків, обладнання. “Ні для кого не секрет, що восени ми можемо очікувати другу хвилю коронавіруса. І повинні використовувати цей ” золотий” час, щоб добре підготуватися і бути готовими”, – зазначив Володимир Гройсман.

Українці обурені: “Та скільки можна вже!”, “Розвалив країну, а тепер філософію розводить”, “Який жах, огидно просто”, “Українці вигнали його в двері, так він у вікно лізе”.