У 2015 стало відомо про заручини української топ-моделі Алли Костромічової з американцем Джейсоном Капоне, в цьому ж році дівчина народила первістка, хлопчика Сальваторе, якого Алла ласкаво називає “Сальві”.

Незважаючи на власну популярність, топ-модель рідко публікує спільні фото з чоловіком. Однак днями Костромічова оприлюднила у своєму Instagram фото, де зображена разом з коханим:

“Одна з наших найромантичніших поїздок за майже 7 років разом. Все в цьому чарівному місці допомагає повірити в чудеса і магію любові. Іноді навіть стає не по собі, як ніби зараз відкриєш очі в своєму ліжечку, а все це просто чарівний сон. .. Якщо навіть коханий погодився на селфі – це прям показник, що весь стрес залишився в NY, а тут ми тільки вдвох … “- поділилася враженнями телеведуча.

Відомо, що різниця між подружжям складає дев’ять років. Деякі шанувальники Алли відзначили в коментарях їх неймовірну схожість і те, що Джейсон більше схожий на її тата, ніж на чоловіка:

“Треба ж, як схожі. Це ваш батько?”, “Якийсь старий занадто”, “Це тато або чоловік?”, “Ось ця подібність, очі однакові зовсім”.