Незважаючи що сьогодні – субота і вихідний день, великої кількості туристів на пляжах анексованого Криму ніяк не спостерігається

Відповідні фото зняла веб-камера готелю «Ореанда» у колись такій популярній серед туристів Ялті. Зокрема, пляжі порожні по всьому узбережжю: пляж на набережній, пляж санаторію Ай-Петрі, пляж готелю «Мрія» є показовим підтвердженням того.

В акваторії Приморського пляжу в Ялті стався вибух. На міському Приморському пляжі Ялти 21 липня близько 7.00 ранку в 10 метрах від берега підірвали 240-кілограмову донну міну часів Другої світової війни. Вибух був тихий і фонтан бризок піднявся невеликий.


Раніше, 19 липня Приморський пляж був закритий для відвідування до 23 липня. Мерія попросила військових саперів з Севастополя прискорити знешкодження міни, оскільки Приморський пляж дуже популярний серед відпочиваючих і місцевих жителів, особливо в розпал сезону. Доступ на Приморський пляж і оточення міська влада обіцяла незабаром відкрити.

240-кілограмову донну міну часів Другої світової війни відпочиваючі виявили 18 липня.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Нагадаємо, морська вода біля узбережжя одного з пляжів окупованого Криму перетворилася в коричневу рідину. Шокуючі фотографії опублікувала в соціальній мережі Twitter користувач під ніком «RoksolanaToday&Крим». Блогер пише, що все відбулося на пляжі «Приморський».

«Ялта Приморський. Після зливи всю гидоту з вулиць змило в море. І водичка стала відповідати суворим свинопсячим вимогам», — коментує автор фото.

Судячи з кадрів, морська вода забарвилася в колір властивий каналізації, але людей це анітрохи не зупиняє.


«Ялта. Ввечері було так. А вранці вони вже купаються», — йдеться в попередньому пості, до якого прикріплені фотографії.