1399927424_7-d2c9c1-300x219

Парламентарій Ігор Мірошниченко висловив таке припущення, що син горезвісного екс-президента Віктора Януковича живий.

Посилене залучення преси, на думку нардепа, цілком могли послужити прикриттям для інсценування смерті сина – Януковича молодшого, повідомляє ІА Корупція Інфо з посиланням на Патріоти України.

Мірошниченко дивується, як більше ніхто до цього не додумався і припустив такий сценарій. Сам нардеп твердо впевнений, що все це схоже на чисту правду. Для нього версія про його смерть, здається смішною.

На подібні думки його наштовхнуло досить часті повторення жалю про «прокляття будинку Януковича» соратниками Януковича і Пенчуком. Відчуває себе відмінно вся родина Януковичів, про що висловив упевненість депутат-свободівець. Вони використовують гроші довірливого електорату, який вірить йому. Нагадаємо, офіційно підтвердили загибель молодшого брата Олександр Янукович і члени Партії регіонів. Публічно були висловлені співчуття своєму лідерові.

Партія «Свобода» вважає, що таким чином Янукович старший намагається зберегти своє багатство, яке було зареєстровано на молодшого сина Януковича. З його смертю, багато чого змінюється.