Колишній президент України Віктор Янукович подав до Печерського районного суду Києва позов до Генерального прокурора Юрія Луценка про захист честі, гідності і ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

Згідно з постановою, суд прийняв позовну заяву Януковича, яке він подав ще 23 червня, до розгляду. В постанові не вказується, що саме він просить спростувати, повідомила прес-служба суду.

Засідання з розгляду позову екс-президента до генпрокурора призначено на 10:00 13 вересня.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

Суд зобов'язав ГПУ і Луценко протягом 15 днів з дня вручення постанови про відкриття провадження подати відгук на позов.

Нагадаємо, що перший президент України Леонід Кравчук розповів, що незадовго до Майдану з ним зв'язувалися невідомі, які повідомили йому про підготовку замаху на тодішнього главу держави Віктора Януковича.

"Незадовго до відомих подій на Майдані до мене надійшов анонімний телефонний дзвінок на мобільний телефон і автор телефонного дзвінка сказав, мені, що готується вбивство Януковича. Що десь була створена так звана "група Чаушеску" і вони мають намір вступити з Януковичем так, як свого часу вчинили з президентом Румунії Ніколає Чаушеску", – заявив Кравчук в інтерв'ю Стране.