Поява екс-президента-втікача Віктора Януковича стала для Кремля козирем, адже на фоні невиконаних обіцянок української влади, його заяви створили певний інформаційний фон, який спрацював на руку російському президенту Володимиру Путіну. Не останню роль при цьому зіграло бажання Кремля очорнити Небесну сотню.

Таку точку зору висловив український політолог Євген Магда, зазначаючи при цьому, що розслідування злочинів "Небесної сотні" дійсно стало слабким місцем влади, по якому боляче вдарив Кремль, передає Корупція.Інфо

"Поява Віктора Януковича в якості свідка — захід з козиря, оскільки це — потужний удар по позиціях української влади. На жаль, винних у розстрілі Небесної Сотні досі судом так і не названо, а соціально-економічна ситуація в країні не дає приводу для занепокоєння тільки відчайдушним оптимістам", – пише Магда.

Політолог наголошує, що Янукович намагається переконати Захід, що його режим не був жорстким, а втеча з країни стала вимушеним кроком. Кремль, на думку Магди, таким чином знову займається гібридною подачею інформації, в основі якої перекручування фактів та викревлення історії.