Янукович написав лист-звернення до Зеленського.

Позбавлений звання президента України Віктор Янукович написав звернення до чинного глави України Володимира Зеленського, закликаючи його “будь-якою ціною зупинити кровопролиття”. Таку заяву Віктора Януковича опублікувало видання “Ріа Новини”.

“Хочу по-президентськи і навіть трохи по-батьківському звернутися до Володимира Зеленського… Я добре розумію, що у вас багато “порадників”, але особисто ви зобов’язані будь-що зупинити кровопролиття і досягти мирної угоди. На це від вас чекають в Україні , Донбасі та Росії. Вам будуть вдячні український народ та ваші партнери на Заході”, – написав у листі Янукович.

Також Янукович заявив, що не було жодного дня за останні вісім років, аби він не думав про те, чи правильно вчинив, залишивши Україну. Він упевнений, що тоді це була єдина можливість уникнути повномасштабної громадянської війни та кровопролиття по всій території України.

“І тоді, і зараз я переконаний — немає такої влади, яка була б дорожчою за кров наших дітей. На жаль, моя жертва тоді у 2014-му році не зупинила майданну владу”, — написав Янукович.

Янукович додав, що Зеленський “мав би стати Президентом світу, але, на жаль, цього не сталося”.

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський прокоментував імовірні наміри керівництва російської федерації відновити президента-втікача віктора януковича на посаді глави Української держави.

Відповідний коментар пролунав в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Зрадники мене не цікавлять. Винятково, як об’єкт затримання на території України або знищення. Якщо говорити про використання (керівництвом рф, як кандидата на посаду президента України – ред.), мені здається, що він уже є використаним продуктом для українців і більше в жодній країні, тим паче в Україні, використаний бути не може. Строк придатності давно завершився”, – сказав міністр.

Додамо, що за даними розвідки, Януковича возять у Мінськ під час українсько-російських перемовин, а Кремль хоче зробити його “президентом України”.

Янукович – справжній «патріот», проте далеко не України.

«Я добре розумію, що у вас багато порадників, але особисто ви зобов’язані за всяку ціну зупинити кровопролиття і досягти мирної угоди. На це чекають від вас в Україні, Донбасі та Росії. Вам будуть вдячні український народ та Ваші партнери на Заході».

Це Янукович, колишній президент України, який здав її з тельбухами, закликає нинішнього президента Зеленського.

Це ви, Янукович, зобов’язані «будь-якою ціною зупинити кровопролиття і досягти мирної угоди»: домагатися зустрічі з Путіним з вимогою зупинити “спецоперацію”, брати участь у всіх акціях протесту проти цієї самої спецоперації тощо. і т.п.

Тому що це ви, Янукович, стали першопричиною всіх тих бід, які обрушилися на вашу батьківщину.

Перш за все, отримавши подачку в 3 мільярди доларів від Путіна, ви відмовилися від обіцяної вами народу євроінтеграції; потім, наслідуючи поради з тієї ж Москви, влаштували бійню на Майдані.

А коли народ повстав, боягузливо втекли з країни зі своїми золотими батонами.

Ви байдуже дивилися, як вашу батьківщину рвуть на частини, відриваючи від неї Крим, Донбас. Це вас ніяк не чіпали ні російські відпускники, які поїхали воювати на південний схід України, ні руйнування донбаської інфраструктури, ні вивезення в РФ цілих підприємств.
Це вас 8 років не парило бандитське беззаконня, яке творилося на Донбасі. Це ви майже два тижні мовчали, дивлячись, як на вашу батьківщину летять ракети і як її прасують танками.

Якщо ви вже громадянин Росії, вступили в «Едро» і взагалі вірний путініст, ваша поведінка є ідеально патріотичною!

Але не вам, перевертень, давати поради «про будь-яку ціну» аби зупинити кровопролиття. Ця кров і ваших руках. І вам не відмитися від неї ніколи, підсумували в Телеграм-каналі «Серпом по».