Глава фракції “Слуга народу” повідомив, що рішення про відставку голови парламентського комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдана Яременка парламент розгляне 15 листопада.

Арахамія зазначив: “У нас буде праймеріз, у нас п’ять кандидатів, я всіх не пам’ятаю”.

Він повідомив, що серед кандидатів на посаду глави комітету Єлизавета Ясько, Святослав Юраш, Вадим Галайчук.

Глава фракції також повідомив, що рішення про відставку Богдана Яременка парламент розгляне 15 листопада.

Пізніше народний депутат фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук написала в Фейсбук, що на засіданні фракції було розглянуто заяву Яременко про відставку з посади голови комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.“Богдан Яременко жодним чином не порушив ні закон, ні обіцянки, дані виборцям і команді, яка висунула його кандидатом в депутати. В той же час, написавши заяву, він вчинив як патріот і професійний дипломат, розуміючи, які можуть бути ризики не стільки для партії, як для українського парламенту і країни в цілому на міжнародній арені. І ми дякуємо йому за це”.

Депутат висловила надію, що Яременко продовжить працювати в складі комітету із зовнішньої політики.

Крім того Кравчук назвала імена претендентів на посаду голови комітету – Галина Михайлюк, Єлизавета Ясько, Святослав Юраш та Олександр Мережко.

Нагадаємо, Богдан Яременко після скандалу, вибачився перед дружиною, дітьми і президентом за скандальне листування в Раді.