Про це він написав на на своїй сторінці у Фейсбук:

«УВАГА! ВСЕНАРОДНИЙ РОЗШУК!!! Розшукується депутат – автор звернення до Парасюка "Тут тобі не Майдан, сядь на своє місце", — написав Ярош. — Депутати в ВР дуже зручно себе почувають за стіною міліції та найманих батальйонів, і чомусь вирішили що насрати на Майдан було мало на самому Майдані, сплюндрувати пам'ять Небесної сотні було мало ігнором їх вбивць, тепер вони ще й у Верховній Раді будуть плювати на представників Майдану.

НЕПОПЕРЕДЖЕННЯ! з сьогоднішнього дня початок дій людей у відповідь буде наступною!

Оскільки ви вже дістали усіх по самі помідори – образи в бік наших малочисельних Укропів в стінах ВР будуть сприйматися, як особисте запрошення в гості на розмову слуги з народом! Народ буде теж запрошений але не в кабінети а до слуг додому та в офіси їх бізнесів,

Шановні депутати ВР, маю для вас погану новину, ви драконите не проплачену аудиторію, а вільну массу українців, що й так незадоволені результатами виборів та вашої депутатської діяльності. Тому договоритися не вдасться і попереджу вашою мовою – ФІЛЬТРУЙТЕ БАЗАР!

МВС можете розслабитись, штурмувати Раду ніхто не буде, а той, хто свого дурного язика розпусте ще раз, матиме розмову в іншому місці й нетрадиційними народними методами.

Ми не дамо наших хлопців ображати, особливо коли вони в меншості бо ЗА НИМИ БІЛЬШІСТЬ! І вам краще не потрапляти в ситуацію, коли особисто доведеться в себе перед носом ту більшість рахувати.

Бажаю плідної роботи.

у оголосив у розшук нардепа, який сказав Парасюку "Тут тобі не Майдан, сядь на своє місце"

Дмитро Ярош, нардеп-правосекторівець написав на своїй сторінці у Фейсбук, що не дозволить ображати своїх хлопців, які в меншості в парламенті. Йдеться про Володимира Парасюка, який вчора став учасником першої штовханини у новообраній Верховній Раді.

 

 

новини про Львів

 

Джерело: Час Закарпаття