Лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош вирушив на місце перестрілки в Мукачево Закарпатської області.
Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція.Інфо із посиланням на Пульс Киева

Він написав, що разом з ним на місце бійні вирушили командир українського добровольчого корпусу "Правий сектор" Андрій Стемпіцький та голова партії "Правий сектор" Андрій Тарасенко. Ярош заявив, що разом з побратимами мають намір сприяти "проведенню об'єктивного і неупередженого розслідування подій"."Ми переконані , що наші побратими діяли в рамках необхідної оборони", – заявив лідер "Правого сектора".

"Разом з тим, закликаємо продовжити безстрокові політичні акції до арешту винних, на думку "Правого сектора, в трагедії, Ланьо, Медведчука і відправки у відставку всього керівництва силових структур Закарпатської області та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова", – підсумував Ярош.

Як повідомлялося, 11 липня в Мукачеві сталася перестрілка між бійцями "Правого сектора" з одного боку, та людьми з оточення народного депутата Михайла Ланьо, а також міліцією з іншого боку.В результаті конфлікту загинули три людини. ДУК "Правий сектор" оголосив безстрокову акцію протесту біля будівлі адміністрації Президента України у зв'язку з трагедією на Закарпатті.