яшин

Заступник голови ПАРНАС Ілля Яшин публікує доповідь про чолі Чечні Рамзана Кадирова. Робоча назва доповіді – Загроза національній безпеці.

Про це повідомляє Дождь, передає Корупція Інфо


Доповідь присвячений життю Кадирова 1990-х років тоді, коли вони разом зі своїм батьком Ахматов Кадировим перебували на боці бойовиків. Доповідь, говорив Яшин, досліджує режим Кадирова з усіх боків. Приміром, там піднімаються питання корупції.
Також автори доповіді, говорив Яшин, вивчали питання, пов'язані з політичними вбивствами, до яких може бути причетний Кадиров.


Однією з тем доповіді буде і відносини Чечні з федеральним центром. За словами політика, головне питання, яке в ньому піднімається – роль Путіна у становленні цього режиму.
Доповідь, говорив Яшин, готується за відкритими джерелами і публікацій у ЗМІ. Його колеги також їздили в Чечню для збору інформації.


За словами Яшина, доповідь буде опублікована напередодні річниці вбивства Бориса Нємцова. Раніше він уточнював, що презентація відбудеться 23 лютого.
Нагадаємо, Борис Нємцов був застрелений в Москві 27 лютого 2015. За підозрою у вбивстві політика затримано п'ять осіб, у тому числі головний підозрюваний у виконанні злочину, колишній військовослужбовець батальйону Північ Заур Дадаєв.