Головні новини Львова
Подобається

Яценюк пообіцяв розібратися з корупційним скандалом у ЛНУ ім. івана Франка

22/10/2014     Автор: Яна Романська
Яценюк пообіцяв розібратися з корупційним скандалом у ЛНУ ім. івана Франка

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк пообіцяв розібратися з фактами корупції у стінах Львівського національного університету імені Франка, зокрема з корупційним скандалом на факультеті журналістики.

Про це він сказав  21 жовтня на зустрічі зі студентами львівського вишу.

Зокрема, одна зі студенток Українського католицького університету попросила прем’єр-міністра розібратися зі скандалом вступної кампанії на магістратуру факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка.

За словами дівчини, цього року при вступі на магістратуру частина студентів купила собі відповіді на екзаменаційні запитання. Водночас вона не назвала конкретних імен, аргументуючи це тим, що вся історія займе надто багато часу.

Читайте: Хабарники у львівських вишах: хто попався на гарячому?

У свою чергу Арсеній Яценюк повідомив, що він, як прем’єр-міністр, не може залишити такі повідомлення без розгляду. Він пообіцяв, що доручить правоохоронним органам розібратись із справою не лише факультету журналістики, а перевірити факти корупції у всьому університеті.

«Застерігаю викладачів всього університету, якщо факти корупції буде підтверджено, то винні будуть покарані», – наголосив він.

Читайте: У Львові Яценюка пікетували з вимогою звільнити керівника “Львівгазвидобування” О. Сендегу

 

Джерело: Львівський портал