яценюккк

Результати службового розслідування щодо можливого порушення законодавства керівництвом МОЗ заслухають публічно.
Про це Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив на засіданні Кабінету Міністрів у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу, передає Корупція.Інфо.

"У нас було призначено два службові розслідування по МОЗ. Перше було призначене за інформацією правоохоронних органів, друге – за скаргами народних депутатів. Два службові розслідування призначені і вже є висновки. Щойно мені надійшли висновки щодо другого службового розслідування. Відповідно до законодавства, акти службового розслідування є документами для службового користування, однак я як Прем'єр-міністр можу прийняти інше рішення. Я пропоную зняти гриф "для службового користування" і з першого, і з другого службового розслідування", – сказав глава уряду.

Він доручив під координацією віце-прем'єр-міністра Валерія Вощевського провести у четвер публічне заслуховування результатів службового розслідування в МОЗ із залученням ЗМІ.
Після цього на розгляд Кабміну має бути внесене подання про притягнення до дисциплінарної відповідальності або про звільнення відповідних посадових осіб, які порушували законодавство, наголосив Прем'єр-міністр.