Вчора розмовляв з одним живе в Маямі. Він років десять як переїхав у США і успішно займається бізнесом у сфері нерухомості. Штат Флоріда – один із самих багатих і стабільних для цього напрямку діяльності. Друг мені постійно розповідає про дуже вдалих інвестиціях наших співвітчизників, коли ті, за пару років могли підняти 300% прибутку, що для Америки неймовірні цифри, каже блогер Олег Торгало, передає Корупція Інфо

В цей раз, він мені розповів про нашого героя Майдану, подвергавшему себе неймовірним небезпек і випробувань – Арсенія Яценюка. Той виявляється недавно прилітав в Майамі і придбав 24!!! об'єкта (вілли), від 1 до 5 мільйонів доларів. Вибирав все сам за каталогами, деякі сам і дивився, на інші послав помічників. Розрахунок справив через ніяк зовні не пов'язані з ним офшори. Інформація залізна, я за неї повністю відповідаю! Ніколи не писав подібного у себе на сторінці, але цього кадру після Майдану дуже злюбив, тому вирішив поділитися. Дуже розчарований в американському уряді, затятих борців за справедливість і законність, перед носом яких це відбувається. Зараз докладу всі зусилля, зберу якомога більше інформації, щоб порядні журналісти поїхали туди і провели розслідування.

Років десять тому я з ним ходив в один спортклуб. Коли побачив його там вперше, без жалю не міг на нього дивитися. перекошений з усіх боків, одне плече нижче іншого на десять сантиметрів, каличные ручки, крива спинка. Але диво, коли він одягав спеціально пошитий піджак, то перед нами постав майже мачо з рекомендовано неголеною пикою. Але зовнішні, вміло приховувані недоліки, це дурниця в порівнянні з внутрішньою бутафорією. Іноді Я чув уривки його телефонних розмов, як йому дають вказівки, як цинічно він відгукувався про виборців. Ще тоді, задовго до Майдану, я зробив висновок наскільки у нього все показне і брехливе, нічого справжнього. Коли я побачив його на сцені перед протестувальниками, мене мало не знудило. Хотілося кричати – не вірте йому, він ряженный!

Давав собі слово не писати про політику, що довго і не робив, але ця інформація мене нагріла не на жарт, чим викликала цю і попередню публікацію. Слов'янські бізнес кола Майамі гудуть, росіяни сміються, українці обурюються. Сумно бачити, як Сєня, успішно конвертувавши довіру протестувальників в бабло, відвалив і чекає наступної хвилі, вознесущей його на черговий владний олімп. Щоб потім прикупити чергову американську нерухомість.