14 квітня 2016 року, повноваження вищого органу виконавчої влади – Кабінету міністрів України – перейшли до Володимира Гройсмана та його команди. Змінився, щоправда, не весь склад уряду, а лише 12 із 21 його члена, – матеріал "Слово і Діло", – передає Корупція Інфо

Популярне: Весна, що тут скажеш: Парі закортіло «шаленого кохання» посеред дня на вулиці(ФОТО 18+)

Так, зберегли посади, які обіймали в другому Кабміні Арсенія Яценюка, Арсен Аваков, Павло Петренко, Геннадій Зубко, Павло Клімкін, Степан Полторак, Ігор Жданов і Юрій Стець;ще двоє урядовців перейшли до нового уряду в новому статусі: екс-міністр культури В’ячеслав Кириленко та колишній міністр соцполітики Павло Розенко стали віце-прем’єрами.

Увесь цей час «Слово і Діло» спостерігало за перипетіями довкола будинку на Грушевського, і сьогодні, в день річниці уряду Гройсмана, вирішило показати, як відрізняється відповідальність двох останніх складів Кабміну.

Для дослідження ми обрали позначку в один повний рік. Скільки обіцянок за рік встигли роздати й виконати міністри під керівництвом Яценюка? Чи вдалося підопічним Гройсмана перевершити попередників?