Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк запевняє, що галузь охорони здоров’я стане сучасною, ефективною, такою, яка подовжить тривалість і підвищить якість життя українців. Яценюк побажав медикам стійкості, здійснення усіх задумів, миру та затишку 
 

Яценюк висловив глибоку подяку всім науковцям-медикам, практикуючим лікарям, фельдшерам, медсестрам, санітарам, фармацевтам, «усім самовідданим, по-справжньому героїчним людям, які за покликом серця опікуються нашим здоров’ям, лікують нас від недугів, рятують наші життя».

«Слава українським лікарям, які під ворожими кулями і снарядами надають життєво необхідну допомогу нашим воїнам, хто днями не відходить з операційної, рятуючи життя наших героїв. Вічна пам`ять медикам, які загинули на полі бою», – зазначив Яценюк.

За його словами, «як не було б важко, перед якими викликами ми б не стояли, упевнений, ми разом зробимо галузь охорони здоров’я сучасною та по-справжньому ефективною. Такою, яка подовжить тривалість та підвищить якість життя українців».

Прем’єр-міністр побажав медикам стійкості, здійснення усіх задумів, миру та затишку.

Джерело: Корупція.Інфо