Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк запропонував свій склад Кабінету Міністрів. Про це він заявив на прес-конференції.

«Розглянути можливість делегувати від політичних партій: віце-прем’єр-міністра, міністра регіонального розвитку: Гройсмана. Якщо будуть інші кандидатури, будемо аплодувати і буде предметна дискусія», — заявив діючий прем’єр.

Також Яценюк пропонує віце-прем’єра з гуманітарних питань: Ігоря Жданова, який працював в РНБО.

На посаді глави МВС Яценюк пропонує залишити Авакова.

«Під його керівництвом була сформована Нацгвардія, реформовано МВС, повинен закінчувати те, що почав», — зазначив Яценюк.

«Мінфін: пропоную, щоб відповідав за фінанси держави, а не партії, саме тому пропонується англомовний технократ, який проводить переговори з МВФ — Віталій Лісовенко», — сказав Яценюк.

Прем’єр пропонує Мін’юст очолити Павла Петренко, «який почав реальні зміни в Мін’юсті, викоренена корупція, електронні торги арештованого майна, змінена система реєстрації майна, внесені зміни в законодавство щодо судової та правової реформи».

Яценюк назвав Петренко міністром справедливості.

За словами прем’єра, Минагропромисловості має працювати в парі з віце-прем’єром.
«Просив би БПП делегувати Леоніда Петровича Козаченка», — додав він.

На посаду глави Мінекономіки пропонується нинішній замгалви Адміністрації Президента Дмитро Шимків.

Очолити Міносвіти пропонують Сергію Квіту.

Мінпаливенерго є ключовим міністерством, за словами Яценюка. «Поле роздумів пропоную так само технократа, який себе зарекомендував на реформування «Нафтогазу» — Андрія Коболєва», — повідомив він.В якості глави Мінкультури пропонують залишити Нищука, а Мінохорониздоров’я повинен очолити нинішній в. о. глави відомства Лазоришинець.

«Встає о 6 ранку, йде на операцію, і йде керувати міністерством. Він постійно у зоні АТО, робить все, щоб забезпечити медикаментами», — зазначив Яценюк про Лазоришинця.

На пост глави Мінсоцполітики БПП делегував Павла Розенко.

«Щодо оборони та МЗС, які закріплені за президентом, як лідер політсили заявляю, що ми готові підтримати тих, кого внесе президент. Нинішні Полторак і Клімкін отримають повну підтримку нашої політсили», — додав Яценюк.

А ось на пост глави Міністерства молоді та спорту Яценюк запропонував Дениса Силантьєва.

Прем’єр-міністр також повідомив, що «на базі Держкомтелерадіо повинна бути створена інституція, яка буде проводити сильну проукраїнську позицію».

На його думку, її повинен очолити Юрій Стець. «Все це має бути предметом для обговорення всією коаліцією», — зазначив він.

Що стосується міністра інфраструктури, то тут, за словами Яценюка, йде дискусія.

Також тривають переговори з приводу кандидата на посаду віце-прем’єр-міністра з питань евроинетеграции.

За його словами, це має бути один з європейських лідерів.

Прем’єр-міністр підкреслив, що цей список — це прохання і початок публічної дискусії, але у нас немає часу, потрібно терміново формувати уряд.

МВФ буде працювати тільки з новим Кабміном».

 

Джепрело: 7 днів