Таке рішення Березюк пояснив тим, що нині вони більше потрібні у Львові, де в неділю, 25 червня, буде проведено віче, – передає Корупція Інфо

Популярне: Це сталося!!! Білий дім зробив надважливу заяву щодо війни на Донбасі, тепер все зміниться


Голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк, віце-спікер ВРУ Оксана Сироїд і нардеп Тарас Пастух біля будівлі Адміністрації президента
Лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк заявив, що він і народний депутат з цієї фракції Тарас Пастух закінчують голодування і вирушають до Львова, де завтра відбудеться віче. Зокрема, про це Березюк заявив під час спілкування з журналістами під Адміністрацією президента, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Ми сьогодні з Тарасом (Пастухом, – ред.) закінчуємо цей непростий шлях. Ми починаємо шлях від влади до своїх домівок", – зазначив він.

Таке рішення Березюк пояснив тим, що нині вони більше потрібні у Львові, де в неділю, 25 червня, буде проведено віче.

"Я закликаю львів'ян – не сидіти вдома, виходити на вулиці, виходьте на віче для того, щоб висловити свій протест, і ми повинні захистити те місце, яке рятує наш дім – Україну, де ми всі хочемо жити", – сказав він.

Щодо своєї участі у завтрашньому вічі Березюк підкреслив, що це буде залежати від рішення львівських лікарів, у яких він хоче обстежитися.

За словами мера Львова Андрія Садового, віче розпочнеться о 14:00 в неділю на Площі Ринок.

Нагадаємо, 19 червня Олег Березюк оголосив голодування. Нардеп вимагав в Адміністрації президента: негайно відкрити полігони, щоб Львів міг вивозити сміття; забезпечити безперешкодне вивезення сміття; виділити ділянку для нового резервного полігону для Львова і 4 районів області, який буде відповідати Державним будівельним нормам В.2.4-2 – 2005 "Полігони твердих побутових відходів".

Вранці 20 червня до Березюка приєдналися народний депутат, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд і народний депутат ("Самопоміч") Тарас Пастух.

Сьогодні, 24 червня, віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд госпіталізували.