В харківській школі один з учнів розпилив газ з балончика. Про це журналістам сказала міністр освіти та науки Лілія Гриневич, передає Корупція.Інфо.

"Ми зараз з облдержадміністрацією досліджуємо цей випадок. Відомо, що учень школи розпилив якийсь газ з балончика. По-перше, була здійснена одразу евакуація зі школи. Ті діти, яким стало зле, їх одразу завезли в лікарню. Я говорила з представниками ОДА. Вже всі діти в нормальному стані, лише один хлопчик має проблеми, в нього стан вже покращується, але він мусить бути ще в лікарні", – сказала Гриневич.

Вона зазначила, що випадок, який стався 8 травня на лінійці в школі, дуже подібний до сьогоднішнього.

"Це свідчить про те, що є якась ідея, як зривати навчальний процес. Діти, які це роблять, часто не розуміють, якої шкоди можуть нанести іншим дітям", – сказала Гриневич.

Вона уточнила що ДСНС і інші служби з'ясовують, що це був за газ; згодом ОДА оприлюднить свої висновки.

Як повідомляв Укрінформ, 22 травня у школі №3 в Харкові 30 дітей звернулися по медичну допомогу зі скаргами на слабкість та утруднене дихання, 15 з них госпіталізували в Обласну дитячу лікарню №1. 

Популярне: "У платіжці з'явилась нова графа": Кого з українців вже цього місяця змусять повернути субсидію

Це вже не вперше фіксується випадок отруєння дітей у школах упродовж останнього часу. Так, 21 травня у Миколаєві евакуювали 400 дітей із школи №6 через різкий запах. Учні масово поскаржилися на погане самопочуття. На лікуванні в Миколаївській міській дитячій лікарні з діагнозом "гостре отруєння невідомою речовиною" середньої тяжкості опинилися 36 учнів загальноосвітнього закладу, з них двоє – у реанімації.