Позафракційний український нардеп Борислав Береза призначив на 4 лютого зустріч російському сенаторові Ігорю Морозову, який викликав його на дуель через інцидент із російською тележурналісткою Ольгою Скабєєвою. Про це Береза повідомив 27 січня у Facebook.

"Саме цей сенатор рязанського розливу сказав "А", то нехай говорить і "Б". Чекаю його в п'ятницю, 4 лютого, о 12.00 біля центрального входу до Верховної Ради за адресою Київ, вулиця Михайла Грушевського, 5. А там розберемося. Може, віжками перевиховаю його, а може, голоблею. Поки не вирішив. У процесі розберуся", – написав він.

За словами нардепа, "якщо ця тварина не з'явиться, то підтвердить, що немає честі ні у нього, ні у всієї їхньої шобли".

"А цього недополковника вважатиму базікалом. Хоча про яку честь ідеться, коли ми говоримо про російського клоуна? Час пішов", – зазначив Береза.

Він також попросив користувачів додатково повідомити Морозова про місце і час зустрічі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Згодом, офіцер КДБ у відставці, а нині російський сенатор Ігор Морозов погодився приїхати в Україну для участі в дуелі з народним депутатом Бориславом Березою, але спочатку повинен обговорити це з керівництвом Ради Федерації.

Таку заяву сенатор зробив у коментарі радіостанції "Говорить Москва". "Це ж офіційна поїздка в Україну. Буду обговорювати це питання", — сказав Морозов.

При цьому політик зазначив, що якщо його поїздку не погодять, він запропонує третю країну як місце для дуелі.