Юлія Левченко упустила медаль за рахунок додаткової спроби

18-річна українка Ярослава Магучих завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Катарі.

Наша стрибунка подолала позначку в 2.04 метра, що є світовим рекордом у віковій категорії до 20 років. Ще одна українка Юлія Левченко стала четвертою, зупинившись на позначці 2 метри.

Золоту медаль завоювала Марія Лісіцкене (2.04 м), яка виступає під нейтральним прапором, третє місце у Вашті Каннінгем з США. Вона також стрибнула на 2 метри, як і наша Левченко, але зробила це з першої спроби.

Нагадаємо, що попередні змагальні дні ознаменувалися жахливими погодними умовами для спортсменів.

Під час гонки скороходів на 50 км зле стало українському атлету Мар’яну Закальніцькому, якого прямо з бігової доріжки відвезли на інвалідному візку в медпункт.

“Прокинувся вже під крапельницею”: українці згадують жахливу гонку на чемпіонаті світу.