Наші статті
Подобається

Є спосіб без війни зупинити агресію Росії проти України

20/11/2014     Автор: Яна Романська
Є спосіб без війни зупинити агресію Росії проти України

Захід може зупинити російську агресію проти України, не вдаючись до військових методів. Для цього необхідно ввести санкції проти російської еліти.
 

Таку думку висловив  російський соціолог, який живе у Німеччині, Ігор Ейдман в інтерв'ю виданню "Гордон".

Санкції проти злочинної російської еліти.

Вся російська політична еліта – це кримінальні злочинці, навіть за російським законодавством, і вже тим більше за західними стандартами.

Я довгий час працював політконсультантом, спілкувався з багатьма людьми з цього середовища. Всі вони порушують законодавство своєї країни про відмиванні грошей, про участь держчиновників в бізнесі. у них у всіх є активи на Заході ", – зазначив він.

 
За словами соціолога, перший приклад, який прийшов на розум, – мер Нижнього Новгорода – Олег Сорокін.

Його дружина, одна з найбагатших жінок Росії, будує нерухомість на ділянках, які виділяє її чоловік-мер. А у голови Ради Федерації Федеральних зборів РФ Валентини Матвієнко син зовсім випадково опинився мільярдером.

Природно, у цих сімей є серйозні активи в Європі. Захід міг би в один момент оголосити їх злочинцями і заарештувати закордонні активи не тільки самих чиновників, але і нерухомість, і банківські рахунки всіх членів їх сімей та афілійованих з ними осіб.
 

"Для представників російської еліти це була б справжня катастрофа. Тоді вони б Путіна винесли з Кремля вперед ногами. Саме ці заходи і допомогли б приборкати путінську агресію", – дав він прогноз.
 

Говорячи про те, чому Захід не використовував цей план, Ейдман заявив:

"Уявіть, що, приміром, в Англії, де обертаються величезні російські гроші, буде заарештовано все майно російських шахраїв. Ціни на елітну нерухомість (і не тільки) тут же впадуть в рази. Відхід "диких" російських грошей Англії зовсім не вигідний. Крім того, в західних країнах існує пієтет навіть перед злодійський приватною власністю, правда, якщо злодії ці чужі. Вона юридично добре захищена. Хоча, якщо почнеться війна, все, звичайно, буде заарештовано. Але навіщо чекати війни – адже це можна зробити вже зараз? Мир-то важливіше ".
 
Водночас, соціолог впевнений, що воювати проти РФ західні країни не будуть !

"Живучи в Німеччині, я трохи розумію ментальність західних людей. Ще з часів Другої світової війни там сформувався патологічний страх перед катаклізмами. Вони увірували, що далі можна жити спокійно, і нічого не зміниться. Але тут раптом виявилося, що у них під боком пригрівся такий абсолютний монстр, абсолютно непередбачуваний, з уявленнями про світ столітньої давності, у якого, до того ж, є ядерна зброя і дуже велика армія, і він одним рухом може зруйнувати благополучне життя Європи.
 

Тому Захід, безумовно, готовий на все, тільки б цей ведмідь не вилазив зі своєї барлоги !

Фактично Захід – заручник Путіна, і воювати з ним, звичайно, не буде.

І якщо припустити, що завтра, наприклад, Путін, не дай Бог, захопить Київ, Захід відреагує не більше, ніж новим етапом санкцій. 

 

Читай найсвіжіші новини про Львів