Захід може зупинити російську агресію проти України, не вдаючись до військових методів. Для цього необхідно ввести санкції проти російської еліти.
 

Таку думку висловив  російський соціолог, який живе у Німеччині, Ігор Ейдман в інтерв'ю виданню "Гордон".

Санкції проти злочинної російської еліти.

Вся російська політична еліта – це кримінальні злочинці, навіть за російським законодавством, і вже тим більше за західними стандартами.

Я довгий час працював політконсультантом, спілкувався з багатьма людьми з цього середовища. Всі вони порушують законодавство своєї країни про відмиванні грошей, про участь держчиновників в бізнесі. у них у всіх є активи на Заході ", – зазначив він.

 
За словами соціолога, перший приклад, який прийшов на розум, – мер Нижнього Новгорода – Олег Сорокін.

Його дружина, одна з найбагатших жінок Росії, будує нерухомість на ділянках, які виділяє її чоловік-мер. А у голови Ради Федерації Федеральних зборів РФ Валентини Матвієнко син зовсім випадково опинився мільярдером.

Природно, у цих сімей є серйозні активи в Європі. Захід міг би в один момент оголосити їх злочинцями і заарештувати закордонні активи не тільки самих чиновників, але і нерухомість, і банківські рахунки всіх членів їх сімей та афілійованих з ними осіб.
 

"Для представників російської еліти це була б справжня катастрофа. Тоді вони б Путіна винесли з Кремля вперед ногами. Саме ці заходи і допомогли б приборкати путінську агресію", – дав він прогноз.
 

Говорячи про те, чому Захід не використовував цей план, Ейдман заявив:

"Уявіть, що, приміром, в Англії, де обертаються величезні російські гроші, буде заарештовано все майно російських шахраїв. Ціни на елітну нерухомість (і не тільки) тут же впадуть в рази. Відхід "диких" російських грошей Англії зовсім не вигідний. Крім того, в західних країнах існує пієтет навіть перед злодійський приватною власністю, правда, якщо злодії ці чужі. Вона юридично добре захищена. Хоча, якщо почнеться війна, все, звичайно, буде заарештовано. Але навіщо чекати війни – адже це можна зробити вже зараз? Мир-то важливіше ".
 
Водночас, соціолог впевнений, що воювати проти РФ західні країни не будуть !

"Живучи в Німеччині, я трохи розумію ментальність західних людей. Ще з часів Другої світової війни там сформувався патологічний страх перед катаклізмами. Вони увірували, що далі можна жити спокійно, і нічого не зміниться. Але тут раптом виявилося, що у них під боком пригрівся такий абсолютний монстр, абсолютно непередбачуваний, з уявленнями про світ столітньої давності, у якого, до того ж, є ядерна зброя і дуже велика армія, і він одним рухом може зруйнувати благополучне життя Європи.
 

Тому Захід, безумовно, готовий на все, тільки б цей ведмідь не вилазив зі своєї барлоги !

Фактично Захід – заручник Путіна, і воювати з ним, звичайно, не буде.

І якщо припустити, що завтра, наприклад, Путін, не дай Бог, захопить Київ, Захід відреагує не більше, ніж новим етапом санкцій. 

 

Читай найсвіжіші новини про Львів