Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розповів, що на цьому тижні планується понад три кадрових призначення. Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів, передає УНН.

“Там більше може бути призначень. Тому що є вакантні посади і віце-прем’єрів, є вакантна посада міністра культури, міністра освіти і міністра екології. Станом на сьогодні, я думаю, що можливі деякі кадрові рішення на цьому тижні. Подивимося, як мінімум, по одному із міністерств”, – сказав Дмитро Разумков, коментуючи те, що сьогодні на засіданні фракції може бути ухвалене рішення про три кадрових призначення.

Він зазначив, що посада першого віце-прем’єра також вакантна.

Нагадаємо, глава Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що мовний закон в Україні необхідно переглядати, беручи до уваги позиції всіх громадян.

Водночас підкреслив, мовляв, ні в кого не виникає питання, що єдиною державною мовою в країні є українська. Про це він сказав під час брифінгу у ВРУ.

“Питання гуманітарної політики безпосередньо пов’язані з деокупацію або ми їх винесемо за дужки? Ні! Якщо ви говорите про те, як повинен виглядати той чи інший закон, то він має влаштовувати громадян України незалежно від того, де вони проживають і якою мовою розмовляють”, – зазначив спікер парламенту.