Дівчинка має гарні результати в реабілітації, але їх недостатньо.тМарійка потребує вашої  допомоги у зборі коштів на реабілітацію.

«Марусенька народились 13 вересня 2014 року. Після важкого народження дівчинка перший місяць життя провела в реанімації під апаратом штучної вентиляції легенів. 3-4 рази на рік ми лікувались в обласній лікарні. Лікарі поставили нам діагноз  ДЦП, спастичний парапарез, дисплазія тазостегнового суглоба. На той час ми розуміли наслідки, і взялися за лікування нашої крихітки. Ми постійно проходили курси реабілітації в області. Проходили курси іпотерапії. Ми намагаємося створювати усі умови для ефективної роботи з ЛФК», – розповідає мама дівчинки.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Це все дало гарні результати, і дитина зараз тримає голову, сидить на стільці без підтримки, сама намагається їсти, стала активнішою і емоційнішою. Навчилася правильно повзати. Почала більше говорити, додає жінка.

«Щоб цей результат був, потрібно проходити курси реабілітації через кожних 3-4 місяці. Один курс лікування в клініці коштує більше 12 тисяч ( + дорога, проживання, харчування). На жаль, такої суми нам самим не зібрати. Ми звертаємося  до всіх небайдужих людей, щоб допомогти нам підняти Марійку на ноги. Допомогти їй зробити перші кроки. У нас є усі шанси на повноцінне життя.  Без вас не впоратись», – каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 4149 4991 1368 3096

Поліщук Олена Тарасівна