Наталя Могилевська натякнула, що зараз вона знаходиться в статусі нареченої, і незабаром вийде заміж!

У недавніх інтерв’ю Наталя Могилевська не раз відзначала, що зараз вона щаслива в нових відносинах. Називати ім’я свого коханого співачка не поспішає, проте часто присвячує йому свої пісні і на концертах відкрито говорить, що закохана. А днями Наталя і зовсім натякнула, що відносини серйозні і вона скоро вийде заміж!

Так, артистка пояснила, чому в її кліпі на пісню “Покохала” (яку вона також присвятила коханому) і під час вступів на сцені з нею так багато чоловіків, натякнувши, що зараз вона в статусі нареченої.

“Сьогоднішній мій номер на пісню” Покохала “про те, що любов – це стихія. Така ж неймовірна і неосяжна, як океан. А коли океан розіллється, навколо будуть женихи. Адже єдиний час жінки, коли вона законно має право розглядати інших чоловіків – це стан нареченої. До цього не можна – ще рано, а після цього вже пізно – ти заміжня. І ось в стані нареченої або на Масляну, або на Івана Купала – ти законно можеш розглядати і говорити: мені подобається чи ні, ти навіть можеш вибирати . Це час, коли можна поцілуватися в щічку, розповідати про свої цінності, і це час, коли чоловіки ворушать біцепсами, кажучи: “Дивись, я ось так керую вогнем, а тут я можу рубати дрова”. І, напевно, в цьому така ідея – розглядати різних чоловіків, щоб вибрати одного ” , – поділилася Наталія Могилевська в інтерв’ю для шоу “Привіт, 20-ті!” на телеканалі “Україна”.

До слова, в мережі підозрюють, що обранцем артистки став Влад Кацюба, ландшафтний дизайнер і музикант. Чоловік часто з’являвся в Instagram Stories артистки, де всі користувачі спостерігали спільні пробіжки, розповіді про живе харчування і спільний пошук диких трав в лісах Карпат. Він також став головним героєм в кліпі на пісню “Покохала”.

У своїх соцмережах співачка представляла молоду людину ось так: “Знайомтеся, це мій друг. Він вчить мене розбиратися в диких травах, що вітаміну С в петрушці більше, ніж у лимоні. Тепер я вживаю щоранку зелені коктейлі з кульбаби і кропиви”.