Як повідомляє глава МЗС України Дмитро Кулеба, українська делегація прибула до Вашингтона, щоб підготувати візит Президента України до США. Крім нього з цією місією приїхав глава Офісу Президента України.

“Зустрінемося тут з ключовими людьми: радником Президента США з нацбезпеки Джейкобом Салліваном, Держсекретарем Ентоні Блінкеном, сенаторами та американськими аналітиками“, – повідомив про свої найближчі плани і плани Андрія Єрмака у Вашингтоні Дмитро Кулеба.

Президент України вирушить до США відразу після завершення в Києві урочистостей з нагоди Дня Незалежності, повідомив глава МЗС України.

“Станом на зараз Президент України є другим після канцлера Німеччини лідером з Європи, який відвідає США на запрошення президента Байдена. У президентів є низка великих тем. Але якими б вони не були, не буде жодних «підвищених тонів» або якогось шантажу. Буде розмова союзників, які спільно працюють над вирішенням складних проблем безпеки і процвітання України, Європи та євроатлантичного простору”, – так Кулеба описав майбутні переговори Президентів України і США.

Як повідомляє Телеграм-канал Шептун, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба опрацьовуватиме з американською стороною проєкт спільної заяви за підсумками зустрічі президентів України й США. Разом з тим, в рамках візиту української делегації Кулеба буде займатися підготовкою окремої програми для першої леді України.

Також Телеграм-канал  Карточный Офис  пише, що Володимиру Зеленському дуже важливо зустрітися з Джо Байденом до святкування 30-річчя незалежності України.

Це допоможе доповнити урочисту промову з нагоди річниці незалежності зовнішньополітичними стратегічними тезами, що дуже добре доповнить внутрішньополітичний стратегічний порядок денний.