єфремов
Окупаційна влада "ЛНР" змушує бюджетників вступати в організацію "Мир Луганщине", яку очолює колишній прес-секретар Олександра Єфремова, відомий регіонал Родіон Мірошник.

Таким чином, Єфремов готує партію для участі виборах в разі повернення Донбасу в українське поле.

Таку думку висловив журналіст Денис Казанський у своєму блозі, публікуючи бланк заяви на вступ у "Мир Луганщине", передає Корупція.Інфо

"Вчителів і лікарів змушують писати заяви в обмін на щедрий пайок гуманітарної допомоги. В умовах убогості вибору особливо немає, люди ставлять підписи в обмін на їжу. Тому організація швидко набирає чисельність.

докс 1
Як буде використовувати свою організацію Єфремов? Швидше за все, вона стане основою майбутньої партії, яка візьме участь у місцевих "виборах" і стане "партією влади" в "ЛНР". А якщо вдасться домовитися з Україною про входження "ЛНР" на правах автономії, то і у всеукраїнських виборах ця партія Єфремова братиме участь теж.

Вітаю, луганчани. Вас розвели, і врешті-решт старі злодії займуть свої насиджені місця, а всіх залишившихся вискочок з народу, типу Мозгового, приберуть найближчим часом. А обстріли, тортури, підвали, смерті людей на вулицях – все це було марно. Доведеться жити вам в Україні тепер і мовчати, як раніше і було. І це не тому що, Порошенко чи Яценюк так вирішили. Це тому що ваш Путін так вирішив.

докс 2


За моєю інформацією Єфремова не посадять, і вже досягнута така домовленість. Справу готуються злити в суді. Після цього відбудеться його повернення в політику, можливо, до Луганська.

    Родіон Мірошник, якщо хто не в курсі, є наглядачем в ЛНР від Єфремова. Плотницкий працює під його пильним оком", – написав він.