У понеділок 13 січня королева Єлизавета II скликає екстрену зустріч членів королівської сім’ї, щоб обговорити рішення принца Гаррі і Меган Маркл про складання повноважень і відмови від частини привілеїв, які мають члени королівської сім’ї.

Як пише Reuters, зустріч пройде за участю самої королеви, принца Гаррі, Маркл, принца Чарльза і принца Вільяма.

Джерела повідомляють, що Єлизавета II налаштована рішуче: найбільше її зачепив той факт, що Маркл і Гаррі перш, ніж зробити таку заяву, не зустрілися з нею і не обговорили ситуацію.

Відзначається, що зустріч буде першою, коли королева особисто з Гаррі обговорить його рішення. Крім того 93-річна королева згодна нібито вислухати варіанти розв’язання кризи і що зробити для того, щоб ще більше не погіршити ситуацію.

Повідомляється, що на даний момент Маркл разом з маленьким сином знаходиться в Канаді. Незважаючи на те, що заявлено її присутність на зустрічі, поки невідомо, чи буде вона там насправді. Крім того невідомо, як скоро і принц Гаррі приєднається до дружини і дитини.

Справа в тому, що в четвер, 16 січня, присутності Гаррі очікують в Букінгемському палаці, де пройде жеребкування перед стартом Кубка світу з регбі. У той же час друзі Гаррі і Маркл заявили, що зовсім не здивовані тим, що сталося. За їх словами, Меган Маркл завжди так робила – як тільки траплялися труднощі, вона “ретирувалася”.

Сама Маркл мовчить, мовчить щодо “зречення” і її чоловік: обидва не дали поки ніяких коментарів щодо гучної заяви.

Однак уже відомо, як саме Маркл буде заробляти на життя. Крім співпраці з відомими дизайнерами, вона займеться озвученням мультиплікаційних фільмів на студії Disney. Тим більше, що герцогиня вже підписала зі студією довгостроковий контракт.