Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак заявляє про відсутність будь-яких таємних угод між ним та представниками Російської Федерації.

Про це він сказав в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера”.

“Знаєте, це вже з області конспірології. А конспірологія вона завжди дає такі ідеї про якісь таємні угоди. Можу вам сказати з повною відповідальністю, що ніяких таємних угод з Російською Федерацією немає і не може бути, по суті. Цього просто не може існувати в теорії”, — зауважив він.

Він також назвав вигадкою інформацію про операції із захоплення бійців ПВК “Вагнер”.

“Детективна історія, вигадана з самого початку і до кінця. Взяти кілька фактів з реальності, додати художній вимисел і створити масштабну історію, яка вражає … Якщо ви подивіться на дати, то саме після публікації Бутусова Путін заявив про спецоперацію США і України” , – сказав Єрмак.

Глава Офісу президента заявив, що вибори на непідконтрольній території Донецької та Луганської областей можливі тільки після її деокупації та розв’язання питань безпеки.

За його словами, тільки Верховна Рада України має повноваження ухвалювати ті чи інші закони, або постанови.

“Рішення має бути ухвалене відповідно до інтересів нашої держави, зобов’язань, які сьогодні є, і норм міжнародного права. Яким воно буде – це вирішуватиме Верховна Рада. Тому висловлювання пана Козака було не дуже коректним”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше колишній глава Офісу президента Андрій Богдан заявляв, що іноземні дипломати і спецслужби вірять в те, що між Українське та російської владою існують таємні домовленості по Донбасу.

10 вересня Державної бюро розслідувань викликало на допит ексглаву Офісу президента Богдана після інтерв’ю Гордону викликало Богдана на допит як свідка. Потім в ДБР відзвітували про допит Богдана.