Євросоюз має намір продовжувати надавати фінансову підтримку Україні. Про це заявив єврокомісар з європейської політики сусідства та переговорам про розширення Йоханнес Хан, передає Корупція.Інфо з посиланням на РІА «Новости».

"Ми постараємося надати допомогу", – сказав він на прес-конференції в Мінську.
 

Й.Хан повідомив, що ЄС стежить за оцінками МВФ, які стануть визначальними з надання підтримки на 2017-2018 роки, а також за думкою міжнародних донорів.
Єврокомісар звернув увагу на те, що в останні два-три роки ЄС надав підтримку Україні в розмірі близько 6 мільярдів євро.


"Ми будемо допомагати і в майбутньому … Ми повинні бачити зв'язок між виконанням вимог (щодо надання підтримки) і стимулами", – сказав він, зауваживши, що уряд країни виконав "величезну роботу в складних обставинах".


"Міжнародне співтовариство має підтримувати Україну у важких обставинах в її русі вперед", – продовжив Й.Хан. Він заявив про наявність в України економічного потенціалу і висловив надію, що країна зможе не тільки його відновити, але і прогресувати.


Нагадаємо, Віце-президент США Джозеф Байден заявив, що Україна може отримати кредитні гарантії від США розміром у 3 мільярди доларів, якщо реформи будуть проведені до кінця цього року.