"ЄС щодня думає про Україну. Але вам не варто занадто сильно тиснути в питанні НАТО – потрібен час", – глава МЗС Люксембургу Ассельборн


Для рішення питання про членство України в НАТО потрібно час.

Про це розповів в інтерв'ю міністр закордонних справ Люксенбурга Жан Ассельборн, – повідомляє Корупція Інфо.

"Я вважаю, що в Україні були дві проєвропейські революції – спочатку в 2004 році, а потім в 2013 році – ще одна. І я думаю, що у всіх країнах світу у людей є вибір – жити в умовах демократії чи диктатури. Українці вибрали демократію. Жити в умовах диктатури ніхто не хоче.

І тепер ви бачите, що першим кроком буде безвізовий режим з ЄС. Сподіваюся, ми це реалізуємо ще в першому півріччі цього року. Це дуже важливо. І у нас є угода про асоціацію – ще один важливий крок у правильному напрямку. Але не забувайте, що я сказав про верховенство закону – це внутрішній виклик.

Крім того, я не схильний вважати, що вам варто занадто сильно тиснути в питанні НАТО. Але це моя особиста думка, почуття і досвід. Я думаю, потрібен час. Як Європейський Союз – щодня ми думаємо про вас. І ви теж повинні думати не тільки про те, коли ви станете членом ЄС, але і про те, що вам потрібно зробити, щоб отримати шанс стати ближче до Євросоюзу", – розповів він.