Російські окупанти відмовляються воювати на передовій, звинувачуючи командування у проблемах із постачанням.

Перехоплення розмови опублікувало ГУР Міноборони України.

Окупант РФ повідомляє своєму командиру обстановку на «передку» і попереджає, що будь-якої миті готовий кинути бойову позицію і поїхати додому. Загарбники не хочуть воювати без постачання та без можливості зв’язку з іншими підрозділами.

Ймовірно, примусові голодування та невідомість вже настільки стомили їх, що вони прямо гавкають командуванню та готові дезертувати.

«З передком у нас зв’язку немає. Ми зараз розлютимось і розвернемося, ми йдемо звідси! Ми без їжі, воно нам треба? Що вони там привезли, якісь дурниці. Ну, а тепер нехай беруть і якось відбивають ці місця… Я повертаюся додому… зараз приходжу до вас, скидаю бронежилет та їду додому», – заявив окупант.

Також нагадаємо, що нещодавно у росії спалахнув черговий бунт мобілізованих. На цей раз близько 200 солдатів, які слідували на фронт в Україну на поїзді, збунтувалися через умови перевезення.

Про це повідомили російські пропагандистські канали.

Що цікаво, збунтувалися росіяни не тому, що їх везли в Україну на безглузду смерть, а через скотинячі умови перевезення.

Як все було: поїзд з чотирьох пасажирських вагонів, в яких було близько 200 осіб, був зупинений на станції Улусарка в Липецькій області. Солдати заявили, що не збираються їхати далі, оскільки настали заморозки, а поїзд взагалі ніяк не опалювався.

Російські солдати зажадали від влади чотири тонни вугілля і воду для запуску котла в складі. Тільки за цієї умови вони були згодні продовжити рух. Однак замість затребуваного прибули підрозділи поліції, яким з великими труднощами вдалося приборкати військових.