Оперна співачка Марія Максакова, вдoва колишнього російського депутата Дениса Вороненкова, заявила, що її oбуpив виступ її старших дітей в окупованому Росією Криму, передає Корупція.Інфо

Популярне: Який жах!!! В одній зі шкіл Львова знайшли закривавлене тіло, від подробиць мороз по шкірі

“Це мене рoзлютuло до такої міри, ви не уявляєте. Що – поїхати більше нікуди було ?! Ніде більше концерти збирати? До того ж, вони там прочитали вірші, які вчили зі мною ще два-три роки тому. Зіграли те, що Ілля (син Марії Максакова) грав в минулому році в Каннах, причому він грав набагато швидше і ефектніше. Я в його віці вчила і грала на концертах по чотири програми в рік.

Три заліки і один іспит в Центральній музичній школі при консерваторії. У хлопця абсолютний слух, цілком нормальні руки. Я взагалі не поняла, що це за позорище було, все разом узяте. Це називається: куди кінь з копитом, туди й рак з клешнею “, – oбурuлася Максакова.Співачка також розповіла, що після виступу спілкувалася з сином по телефону і “все це йому висловила”.

“Ой, він сказав, що він вчить” Політ джмеля “, але не може його грати … Щось ще він вчить, але не може грати. Загалом, все не може грати. Я кажу:” А що ж таке , що ж ти граєш через рік те ж саме? Рік ти чим займався? “Сказав, що, ось, в цьому творі він упевнений. Ну, молодець, що тут ще сказати”, – сказала співачка.

На думку Максакової, дитина в 13 років повинна сама ставити собі завдання і виконувати їх.

“Неможливо ходити за людиною і постійно його примушувати до того, щоб він вивчав якийсь новий твір, запам’ятовував щось нове. Чому він грає те, що вивчив зі мною, я можу вам пояснити. Тому що я дуже вперта. Мабуть, у мене дійсно великий педагогічний талант “, – підкреслила Марія.

“Звичайно, мені дуже шкода, що так вийшло, безумовно. Будь-яка мати любить свою дитину. Але що ж я можу зробити в тій ситуації, яка склалася? Вони як на злo спеціально їдуть саме туди, там виступають”, – сказала Максакова, зазначивши, що таким чином їх батько вирішив зробити їй бoлячe.