Майже на шість років Олена Гройсман старша за свого чоловіка, прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, передає Корупція.Інфо


Пару познайомила спільна подруга 1995-го.

— Спочатку просто дружили, потім почали зустрічатися, — каже в одному з інтерв'ю Володимир Гройсман, 38 років. — Я запропонував разом жити. Олена довго думала, перш ніж погодитися. Почали винаймати квартиру.

Напередодні дня народження Олени вирішив, що цього дня будемо відзначати ще одну подію. Купив потай обручки і запропонував побратися.

Олена й Володимир одружилися 1997 року. На той час Гройсманові було 19. Працював комерційним директором підприємства свого батька "Юність" у Вінниці.

— Батьки не заперечували, що вона старша і має дитину від першого шлюбу, — продовжує Гройсман.

Донька Олени Юлія навчається в Лондонському університеті на юридичному факультеті. Спільна дочка Христина — учениця престижного коледжу в Лондоні. Син Давид народився 2011-го.Жінка живе у Вінниці. Займаєть­ся бізнесом. Є одним із ­власників товариства "Магігранд", що має торговий центр у місті.

Популярне: "Прокручувала різні варіанти самогубства…": Черговий випуск "Міняю жінку" вразив українців

Відомо, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман продав своїй дружині Олені нерухомість майже на 8,8 млн гривень.

27.09.2017 зазначається, що Олена Гройсман стала власницею люксового німецького позашляховика поточного року випуску. 

В декларації Володимира Гройсмана за 2016 рік, яку вже перевірило НАПК (Національне Національне агентство з запобігання корупції) – зазначено, що дружина глави Кабінету міністрів володіє позашляховиком – Volkswagen Touareg (2011 року випуску). Також у звітності уточнюється, що коштує він трохи більше 800 000 гривень.

Нагадаємо, вчора ЗМІ повідомили, що після своєї поїздки до Латвії український прем'єр зліг з температурою. 

Про хворобу Володимира Гройсмана розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Фесубк його пресс-секретар Василій Рябчук. Через це навіть відмінили засідання ВР. Але, як виявилось, прем'єр вже знає, коли вилікується. Гройсман пообіцяв своїй дружині видужати до 8 березня, щоб сходити з нею в кіно.