Генеральний прокурор України Юрій Луценко надав відеодокази співпраці скандальної нардепки Савченко з російськими спецслужбами, передає Корупція.Інфо

22 березня у Верховній Раді пройшов розгляд питання про зняття недоторканності з народного депутата Надії Савченко. Луценко дотримався своєї обіцянки показати шокуючі докази провини Надії. Депутатам показали 30-ти хвилинний ролик аудіо і відео переговорів, на яких Савченко з Рубаном обговорюють планування теракту в Україні. З ролика стає зрозуміло, що вона хотіла підірвати не тільки Верховну Раду, а й будинки своїх колег. 

"Тобто мене менше цікавить урядовий квартал, мене більше цікавлять їхні оселі. Я думаю, що вони почнуть тікати, коли їм нікуди буде повертатися", – заявила Савченко.

Савченко додала, що хоче влаштувати в Україні справжній хаос, щоб одним махом прибрати з політичної арени всіх конкурентів. За її словами, здійснити теракт вона готова будь-яку ціну.

"Я пропоную переворот. Тому що їх треба прибирати фізично – причому всіх і відразу. Це один метод. Один день і тільки зсередини. Може бути пару днів. Але тільки один день повинен бути найбільш вдалим. До цього треба готуватися ще близько року. Далі треба робити так, щоб вони бігли. ", – сказала вона. "У будь-якому випадку, якщо ми зараз не зробимо цей проект, будь-якими засобами, тоді взагалі не треба жити …", – додала Савченко

Сам генпрокурор на засіданні ВР розповів, що прокуратура вже допитала свідків, які розповіли звідки планувався напад. Загалом вже зібрали 72 години відеодоказів розмов Савченко. 

"На сьогоднішній день за показаннями свідків встановлено, що зловмисники планували встановити гранатомети на Трухановому острові або на баржі на Дніпрі. Звідти планувалося обстрілювати центр Києва. Як ви розумієте не прицiльним. Хто від цього постраждав би більше – депутати чи прості українці, які перебувають тут , живуть і працюють? Відповідь очевидна. Це був теракт, спрямований на повалення влади ", – сказав він.

 

Популярне: "Навіть Григорович ох**ває від такої х**ні": Нове "спальне" фото Штепи приголомшило українців