З’ясувалося, що “група Іллі Павлюка”, яка була рік тому розпущена, через лобіювання інтересів олігарха Ріната Ахметова, продовжує свою роботу у Верховній Раді. До її складу входять депутати від “Слуги народу”.

Про це йдеться у статті УП “Хмільний кардинал Ілля Павлюк: дружба із Зеленським і вплив на “Слугу народу”.

Зазначається, що робота групи на користь інтересів Ахметова якщо й припинилася, то лише короткий термін, щоб “знову спалахнути з новою силою”.

Зокрема, “група Павлюка” зробила все можливе, щоб забракло голосів за законопроєкт №4167 про зменшення промислових викидів в повітря, про це розповів один із депутатів “Слуги народу”, який займається питанням екології,

“Закон провалили. Він невигідний ДТЕК, тому що їхні підприємства є найбільшими забруднювачами. Закон реально потрібний, але група Павлюка зробила все можливе, щоб голосів забракло. Марусяк (Олег Марусяк, який є неформальним лідером групи – ред.) вносив навіть альтернативний проект, писав у чати – просив не голосувати. Тобто вони реально дуже помітно працювали на інтереси ДТЕК” –, пояснив співрозмовник.

Крім того, група Павлюка двічі провалила голосування за призначення Юрія Вітренка на посаду віцепрем’єра.

До їхньої роботи також належать спроби змістити з посади очільника аграрного комітету Миколу Сольського, близького товариша Андрія Богдана – колишнього очільника Офісу президента. Свого часу саме Богдан намагався розпустити “павлюківців” через підозру у лобіюванні інтересів олігарха Ріната Ахметова.

Повідомляється, що якщо Банкова хоче отримати голоси з питання, де немає чутливих для “донецьких” економічних інтересів, то веде комунікацію напряму із Павлюком. Час від часу Павлюка запрошують на наради до президента Володимира Зеленського.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.