Ще троє хлопців втопилися.

16-річна дівчина, яка вижила у аварії на Тернопільщині, залишається у лікарні у стані середньої важкості.

Про це повідомляє ТСН., передає Корупція.Інфо

Із авта, яке йшло на дно, дівчину витягнув її друг. Парубку та ще одному пасажиру вдалося вибратися самотужки. Ще троє хлопців втопилися.

9 квітня компанія із шести молодих людей поверталася на світанку із клубу сусіднього села. За словами свідків, машина мчала із швидкістю щонайменше 120 кілометрів на годину.19-річний водій не втримав керма на повороті зі спуском на трасі Збараж-Підволочиськ. Машину викинуло з дороги, вона перекинулась і впала до ставка. Окрім кермувальника, загинули ще двоє юнаків – 17 та 23 років. Двоє хлопців потрапили до лікарні з переохолодженням, а дівчина опинилася в реанімації.

Популярне:“На свою ж Великодню службу йшов пішки”: Авто з Патріархом Філаретом не пустили до Собору через візит Порошенка

16-річна дівчина, яка вижила в аварії на Тернопільщині, залишається у лікарні у стані середньої важкості. Із авта, яке йшло на дно, дівчину витягнув її друг. Парубку та ще одному пасажиру вдалося вибратися самотужки. Ще троє хлопців втопилися. Напередодні компанія із шести молодих людей поверталася на світанку із клубу сусіднього села. За словами свідків, машина мчала із швидкістю щонайменше 120 кілометрів на годину.