Про роман Юрія Фалеси і Ані Лорак уже багато хто забув. Але відомий продюсер прожив зі своєю підопічною в цивільному шлюбі кілька років.

І ось недавно Фалеса приголомшив шанувальників зізнанням. Він без сорому заявив, що перший інтимний досвід з Кароліною відбувся, коли майбутній співачці було … 13 років.

Ось як продюсер прокоментував свій перший досвід з підопічною:

“Це було щось неправильне таке, спонтанне, тому що це було вперше … Це було не зовсім сказати, щоб сильно приємно … Бажання, яке протягом року тримається, воно вихлюпнулося … Це сталося, нарешті”.

Нагадаємо, ще кілька місяців тому Ані Лорак підтвердила, що зустрічається з 26-річним Єгором Глібом, розмістивши в мережі ніжне фото з ним. Але коментувати свої стосунки співачка не поспішала. Лише днями вона дала перший коментар, в якому не приховувала почуттів до молодого коханого. Ані зізналася, що тепер більше часу проводить вдома, адже там її завжди чекає кохана людина.

“Тепер не затримуюся на гучних вечірках. Завжди пам’ятаю про те, що треба швиденько бігти додому, адже зустрічати світанок треба з улюбленими людьми. А кохана людина завжди зі мною”, – зізналася Ані Лорак. Єгор Гліб поки що свої відносини із зіркою вважає за краще не коментувати.