Мер Миколаєва Олександр Сенкевич потрапив в скандал, показавши непристойний жест депутатам міської ради. Таким чином він відреагував на їхню нібито «нездатність домовлятися».

«Я іноді ставлю собі запитання, може мені потрібно змінити мову, на якій я говорю в мікрофон? Може змінити манеру мовлення? Може посадити поруч зі мною сурдоперекладача, який буде тут ось так от показувати «ось це все» ?, – роздратовано сказав мер, показавши «все» на пальцях.

У коментарях у Мережі один з користувачів допустив, що мер вже готується до «дембеля», а інший – що він уже вважає себе переможцем місцевих виборів.

“Цим мерам пороблено?”, “Який жах”, – пишуть в Мережі.

Нагадаємо, раніше спалахнув скандал в “Свободы”. Секретар Черкаської міської ради, депутат Ярослав Нищик написав заяву про вихід з партії “Свобода” і пояснив причину свого рішення. За його словами, глава партії Олег Тягнибок зробив з нього “негідника”, керівництво політичної сили забороняло голосувати за власним бажанням, також був присутній шантаж. Про це Ніщик написав на своїй сторінці в Facebook.